TURAŞ TURİZM

Neden Turaş Turizm ?

 

  Kaliteden ve kaliteli hizmetten hiçbir zaman ödün vermeyiz. Yaptığımız işlerdeki kalite bizi bugünlere getirdi. Yaptığımız her işin hakkını vermeye çalışır, hakkını vermeyeceğimiz işe girmeyiz, çünkü biz kaliteye önem veririz. Kaliteli iş, kaliteli sonuçlar doğurur. İşte başarımız da kalitemizin esiridir.Alanında yetkin, tecrübeli kadrolarımızla ihtiyaç duyduğunuz her alanda size en iyisini sunmak için buradayız.

bulb

Kalite

rocket

Güvenilir

apps

Dayanıklılık

HALK PLAJLARI

Beş Yıldızlı” sloganı ile yola çıkarak siz değerli vatandaşlarımız için hizmete aldığımız Mavi Bayraklı Halk Plajlarımız Güzel ülkemizin farklı lokasyonlarında yeni halk plajları kazandırarak daha fazla vatandaşımıza hizmet vermeye çalışıyoruz.

Düşük fiyat politikası izlediğimiz alkol satışı bulunmayan lüks halk plajlarımızda her kesimden, her milletten misafirlerimizi ağırlamaya  huzurlu, güvenli bir dinlence ve eğlence günü sağlamaya amaçlıyoruz.

TURAŞ TURİZM VE TİCARET A.Ş

ARITMA TESİSLERİ

Türkler Atıksu Arıtma Tesisi TÜRKLER Atıksu  Arıtma Tesisi Antalya’nın doğusundaki   Türkler Beldesinde bulunan oteller ile Belde yerleşim yerinin atık sularının toplanması ve arıtılması amacı ile TURAŞ TURİZM ve TİCARET A.Ş Genel Müdürlüğü tarafından 28.02.2009 tarihinde devreye alınmıştır. Turizm Merkezinde Atıksu Arıtma işletme maliyeti olarak otellerden yıldız sayılarına göre yatak başı, sezon ve sezon dışı,açık ve kapalı olma durumuna göre bedel alınmaktadır.

TURAŞ TURİZM VE TİCARET A.Ş

TURAŞ TURİZM

Neden Turaş Turizm ?

Şirket Yönetimi

Yönetim düzeyinde profesyonellik, mütevazı olmayı öğrenmeyi içerir. Başkalarının sıkı çalışmasını tanımak, gerçekten takdir etmek ve açıkça kabul etmek, çalışan performansı için büyük bir motive edicidir.

Avrupa Standartlarında

Mavi Bayraklı Halk Plajlarımız, sizlere en uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti vermek için her sezon yenilenen sizlerden gelen öneriler ile kendilerini geliştiren ekiplerimiz ile siz değerli vatandaşlarımızın kullanımına hazırdır.

Misyon & Vizyon

Tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak, oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser.

Kalite Politikamız

TURAŞ A.Ş. olarak hedefimiz tüm tesislerimizi markamıza yakışır hale getirerek  “Müşteri Memnuniyeti” ilkesi ve kalitesi ile tanınır hale getirmektir, Bu hedefimiz doğrultusunda kalite politikamızı sürekli ileriye taşımaktayız.

Vergi Şampiyonu

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Döner Sermaye İşletmeleri iştiraki olan TURAŞ Turizm Ticaret A.Ş.nin başlıca hizmetlerindeki başarılarının dışında birde  Ankara kurumlar arası vergi ödemelerinde şirketimiz ilk 100 içerisinde.

Arıtma Tesislerimiz

Atık su arıtma tesisleri, insanlar tarafından kullanılan suların, endüstriyel faaliyetler sonucu oluşan atık suların ve yağmur sularının toplanması, arıtılması ve tekrar kullanıma hazır hale getirilmesi için kullanılan tesislerdir.

DESTEK

Sizlere daha iyi hizmet için buradayız

İletişim bilgilerini sağlayın ve mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz

  Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

  Adres ;

  Adres : 26. Sokak (Eski 62. Sokak) No : 8 Emek/Ankara

  Telefon

   0312 223 27 02

  Fax

   0312 223 92 86

  Turaş Turizm ve Ticaret

  Misyonumuz & Vizyonumuz

  Atıkları çevre kirliliğini önleyecek şekilde işleme, depolamak, bertaraf etmek ve olabildiğince geri dönüştürerek ekonomiye kazandırmak,
  Doğal kaynakların ve enerjinin verimli kullanılmasını sağlamak,
  Yürürlükteki çevre ve iş sağlığı-güvenliği mevzuatına, müşteri beklentilerine ve ilgili diğer yasal şartlara uymak,Hizmette kalite, çevre ve iş sağlığı – güvenliği yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmek , Tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak, oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser.